Верифицированный профиль
3
Года опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
12148
Последний визит на сайт
3 дня назад

Продажа коммерческой недвижимости (4)

  • Park Lane
    350 000 $
    479 $/м²

    Яблоневая ул., 7

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    730 м²
    сегодня
    Пропонується до продажу нежитлове приміщення в силі Чубинське, Броварського райну. Загальна площа: 730,0 м2 Прохідне місце, дорога з пожвавленим трафіком руху. Зручний під'їзд як з центру міста так і з Кільцевої дороги. Навпроти сучасний житловий комплекс, на першому пповерсі супермаркет "Фора", дитячий магазин, аптека. В минулому боулинг клуб, басейн для немовлят і дорослих. Стан-потребує ремонту. Можливо використовувати під будь-який вид діяльності. Ціна: 350 000 USD
    Риелтор
  • Park Lane
    1 300 000 $
    963 $/м²

    київська, 1

    ПРЕМИУМ БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    1350 м²
    сегодня
    До продажу пропонується готельно-ресторанний комплекс "Веселий заєць" у Вишгородському районі, с.Пірново, вул.Київська,1 Окремо розташована будівля площею 1350м2 (22 номери, ресторан, кухня, чотири банкетні зали)- 3 поверхи+ мансарда + експлуатований підвал. На території дві окремо розташовані бані по 120м2, мангальний будинок 55м2, 4 двоповерхові екобудиночки, зона відпочинку і прогулянок, басейн, парковка на 50 машиномісць. Огородження теріторії 3 сторони (торці та тил) – бетонна огорожа + Живі насадження (Туї – заввишки 5-6 метрів, сосни, мініводойми з рибками, квіткові клумби) Фасадна частина – металевий з використанням натурального каменю та дерева. Поруч ліс(заповідна зона). Договір...
    Риелтор
  • Park Lane
    520 000 $
    2 613 $/м²

    Бассейная ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ Дворец Спорта
    помещение для оказания услуг
    199 м²
    1911 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж комерційного приміщення в центрі Києва на Печерську, за адресою вулиця Басейна, 3 Загальна площа: 199,0 м2 Приміщення не фасадне, знаходиться у дворі. Виконаний якісний сучасний ремонт. Є постіний орендар, більше 5-ти років, сучасний заклад, не планує з'їжджати, приміщення приносить гарний стабільний щомісячний дохід. Приміщення має 2 поверхи, цокільний, і 1 + літня тераса. Ціна: 520 000 USD
    Риелтор
  • Park Lane
    15 000 $
    4 $/м²

    Дубовый Гай ул., 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение для оказания услуг
    3800 м²
    2020 год постройки
    2 мес. назад
    Оренда нового заміського комплексу під Києвом 2020 року в Пірново - "Pirnov Park". Загальна площа: 3 800,0 м2 Комплекс виконаний з дерев'яних брусів у вигляді замку стародавньої фортеці «Київської Русі», Унікальне, вдале місце, оточене природою на теріторії 1,1 га, а в перспективі можна розширити до 2 га. Літній пляжний відпочинок, риболовля. Корпоративи. Весілля в замку. Проведення фестивалів, корпоративних та невеликих концертів (2 сцени) Справжній відпочинок на березі річки Десна, омивається водою як півострів, (0,3 га берега Десни в оренді). Розбудовується нова теріторія на 7 будинків + 300м2 біля води. Готель (20 номерів від стандарту до Люкс) оренда будинків від 120м2 до 200м2 зі...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.